AutoDriven.cz

Jménem celé redakce zdravím všechny naše čtenáře na webu AutoDriven.cz. Rádi bychom zde vytvořili příjemné prostředí pro všechny motoristy, kteří se nespokojí s obsahem zaběhlých komerčních webů a hledají buď alternativu nebo další kvalitní obsah, o který se permanentně budeme pokoušet. Proč zrovna AutoDriven? Spojení dvou slov Auto, zde není třeba komentáře a Driven, anglického slova Drive ve tvaru příčestí minulého, tedy něco ve smyslu řízeno, odřízeno. Jsme skupina nadšenců do aut, kdy nikdo z nás není jen a primárně novinář. I to se odráží ve skutečnosti, že vám nebudeme moci přinášet nejnovější zprávy ze světa aut, takovou rubriku bychom nebyli schopni na odpovídající úrovni pravidelně přinášet a na kvalitě my si zakládáme. O to více se zaměříme na praktické zkušenosti s auty, jejich testy, svezení a vše ostatní, s čím se s vámi budeme chtít podělit. Za celou redakci doufám, že se vám naše tvorba bude líbit a vytvoříme pro vás prostředí, kam se budete rádi vracet. Uděláme vše proto, aby kvalita a obsah stály za to. Aby vám neuteklo nic nového, můžete nás podpořit na Facebooku, Twiteru, YouTubu nebo G+. Veškeré naše články budou rozřazeny do rubrik, které bych vám níže rád objasnil.

Testy

Zde se vám pokusíme co nejvíce přiblížit zkušenosti a poznatky z dlouhodobějšího používání auta. Každý test by měl kromě samotného textu také obsahovat rozsáhlou fotogalerii, akcelerační video, video se zvukem motoru, video s obhlídkou vozu a kompletní tabulku s parametry vozu. Testy budeme také kromě klasického strukturovaného formátu vydávat formou jakéhosi příběhu z Roadtripu, opět se všemi náležitostmi.

Svezení

Svezení, jak už název napovídá, bude vycházet spíše z krátkodobé, jednorázové zkušenosti. Přiblížíme vám v něm charakter vozu, jeho přednosti, neduhy a výrazné rysy které nás zaujaly. I tato rubrika bude obsahovat fotogalerii či video, kvalita, vzhledem k omezeným časovým možnostem však může být rozdílná.

Extra

Máme rádi auta a vše, co kolem nich točí. Pokud nás něco zaujme a budeme vám o tom chtít říct, najdete to tady. Aktuální postřehy, zamyšlení, technické rozbory, reporty z akcí, zajímavé nebo unikátní vozy a mnoho dalšího, o tom všem v rubrice extra.

Představení

V této rubrice vám podrobněji představíme nové důležité modely a facelifty, včetně oficiálních fotografií a technických parametrů, pokud budou dostupné.

 

Nic převratného, ale v jednoduchosti je krása a funkčnost. V komentářích pod články jsme tu pro vás, neváhejte nám napsat dotazy, postřehy, připomínky, názory.

Za redakci AutoDriven.cz Matěj Veselý.

 

Kontakt do redakce: autodriven.cz@gmail.com
nebo přes naše facebooké stránky prostřednictvím soukromých zpráv